ÖVRIGT / Smycken / Armband 9513203
nr 951 3203
Armband
silver, 1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:40:10
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver